Forum NAJLEPSZE FORUM O AGILITY :P Strona Główna NAJLEPSZE FORUM O AGILITY :P
Tylko dla zapalonych psiarzy...
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gofer + od 19.08.2007 Chilli!
Idź do strony 1, 2, 3 ... 95, 96, 97  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum NAJLEPSZE FORUM O AGILITY :P Strona Główna -> Mój pies
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Guciek
Administrator
Administrator


Dołączył: 09 Sty 2006
Posty: 5338
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Białobrzegi-Falęcice
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 18:22, 04 Cze 2006    Temat postu: Gofer + od 19.08.2007 Chilli!

Przedstawiam Wam Gofera Wink Przyszłego agilitowego psiaka Very Happy no, nie tylko agilitowego Wink







Urodził się dnia 22 kwietnia 2006 roku w pięknej miejscowości Falęcice Parcela (nie mylić z Falęcicami Razz bo to inna wiocha Razz ) u znajomego. Jako jedyny został z miotu (maluchy zostały uśpione, żeby nie męczyły sie w tych wiejskich męczarniach, a suka będzie sterylizowana). Miał powędrować do kolegi mojego kolegi (który jednoczenie jest moim kolegą Laughing ) ale w dzień dziecka ojciec sprawił im Dropsika, wiec qmpel został sam z tym psem. Jakos tam namówiłam rodziców i jest Wink Co prawda niby szuka domu, ale ja tam go nigdzie nie ogłaszam bo jest zajedwabisty Very Happy I tak w wieku 6tygodni przywędrował do mnie. Od razu zaaklimatyzował sie Smile poznał z psiakami moimi. No i ulubionym miejscem jest .. kennel. A przeszkodą agility - huśtawka Laughing Chcecie o nim więcej? Wink


Ostatnio zmieniony przez Guciek dnia Sob 12:11, 01 Lis 2008, w całości zmieniany 28 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tośka
Klasa "A3" - Kujon Agility
Klasa


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 751
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie 18:25, 04 Cze 2006    Temat postu:

No jasne, że chcemy więcej!! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mała&Sparky
Pogromca Hopek :)
Pogromca Hopek :)


Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 3700
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 18:55, 04 Cze 2006    Temat postu:

jeju, jaki on słoldki Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
konrad12
Klasa "A1" - zarażony pasją agility
Klasa


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 221
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/5
Skąd: Stary Wiśnicz k.Bochni

PostWysłany: Nie 19:20, 04 Cze 2006    Temat postu:

Guciek ten twój maluch urodził się w ten sam dzień co moja MIMI.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bellatriks
Klasa "A1" - zarażony pasją agility
Klasa


Dołączył: 19 Maj 2006
Posty: 285
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie 19:38, 04 Cze 2006    Temat postu:

Jest śliczniusi!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Borderek
Klasa "A3" - Kujon Agility
Klasa


Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 1231
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Nie 19:43, 04 Cze 2006    Temat postu:

Śliczna mordka
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Pierniczek
Klasa "A3" - Kujon Agility
Klasa


Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 857
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań :)

PostWysłany: Nie 19:55, 04 Cze 2006    Temat postu:

Super! a zostaje u Ciebie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Guciek
Administrator
Administrator


Dołączył: 09 Sty 2006
Posty: 5338
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Białobrzegi-Falęcice
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 20:14, 04 Cze 2006    Temat postu:

ja mysle ze zostanie Wink mamusce troche to nie pasi, tacie n sie bardzo podoba. Taki Sajlorkowaty jest Laughing z masci.

Dobra, przeszlo mi to cos o nim skrobne Smile

A wiec wczoraj sie u mnie pojawił. Od razu sobie upodobał Tośke. Jak by to jego matka była -ciągle z nią łazi. Sajlor sie go boi, ale nic mu nie robi. A Nina to dla niego przedmiot oszczekiwań Wink Super zabawa - Nina ucieka a ten ją goni i oszczekuje Very Happy
Od razu na prędce skołowałam 3 przeszkody. Huśtawke, kładke i tunel. Huśtawka to zwykła szeroka decha oparta o kołek. Kładka to jedna szeroka deska oparta na 2 kwadratowych metalowych koszykach i po bokach po 1 desce szerokiej. Na duze psy sie troche majtadeska ale dla kilkukilogramowego malca jest idealna Very Happy No a tunel - tylko jego namiastka. Łaziłam po podwórku i nagle mało co sie nie zabiłam o jakieś coś metalowego. A to coś metalowego jest okrągłe, duze i ma jakies 5cm moze mniej długosci. Podparłam cegłami zeby sie nie kręciło na boki i tak oto namiastka była Very Happy Zaczęłam od huśtawki - coś, co mały uwielbia! Very Happy Nawet sie nie wystraszył, ze cos mu sie rusza pod łapami. Doszło do tego, ze po 2 dniach jak tylko stoje koło huśtawki - to sam na nią włazi w te i spowrotem Laughing Z tunelem był mały opór, ale dzięki super węzełkowi udało sie go przełamać. Kładka też jest niczego sobie Very Happy Jak sie rozpedzi to dobiegnie do konca i spowrotem na nią włazi bo mu sie podoba Very Happy Hopek nie robimy - łapy mu sie plączą Wink
Próbowałam go 'sklikerowac', dorwałam korrrrrek od Frugo, kawałek chleba i poszłam działać Very Happy Jednak chleb nam do gustu nie przypadł - za duzo ćlamania i klejenia przy nim Laughing Na ciasteczka tez ochoty nie mamy - a bo ie je długo gryzie Wink Bedzie trzeba na jakie miesko Smile Przyzwyczajam go już do smyczy i broży. Ma obroże we wszystkie kolory tęczy i brązową, skórzaną firmy EuroZoo (jak zostanie u mnie, i bedzie wiekszy to mu kupie czrana skórzaną z cwiekami z Dingo - jak firmowe to wszyscy Laughing ). Smycze ma brązową z taśmy. Troche mu ona nie pasi bo ją gryzie, ale nauczymy sie Smile Musze go zabrać do weterynarza na szczepienie, ale przedtem go odrobaczyć. Odbębnimy kwarantanne i heya w swiat na socjalizacje!!! Very Happy Very Happy Very Happy Zobaczymy jak nas przyjmą w ogrodniczym jak powiem 'prosze pana/pani moze pan/pani pogłaskac pieska bo chce go zsocjalizowac' Laughing
Pokładam w nim duze nadzieje związane ze sportem ... Laughing Moze jutro mi sie bedzie chciało cyknąć fotki na huśtawie i kładce. Ale ostrzegam - mam ochydnie zasmiecona podwórko! Akurat część za mieszkaniem to tzw. rupieciarnia.
Mały upodobał sobie kennela. Jak sie zmęczy to biegnie pod wiate i układa sie w nim do odpoczynku. Poszłam dzis na łąkę za domem z Niną, Goferem i Tośką. Łazimy, łazimy, nagle szczyla nie ma. Szukamy go z 15 minut - no jak nam mógł zginąć na ŁĄCE Shocked wołam Tosie i mówie 'odź go w domu poszukaj' i poszłysmy. Ja patrze ... a szczylek lezy w kennelu i memle w pysku węzełek Smile
Zrobiłam dzis porządne porządki pod wiatom. Pozamiatałam piach i ort!/w ogóle Smile w kennelu wszystko pieknie potrzepałam, powietrzyłam. Michy też nawet mamy w zapasie - zółte, z pedigree Smile Musze leciec do zoologa i mu kupić jakąś karme. Wezme albo nutre albo purine dog chow. Roznica za 0.5kg to chyba 2zł. Sie zobaczy. Niestety szczylek bedzie mieszkal na dworzu, bo mama nie przepada za duzymi psami w domu, ale juz ja o to zadbam, zeby mu sie zle nie dizało Wink napakowalam pod koce w kennelu piołónu - a zeby mi zadna pchła (jesli jakies sa, a nie widziałam) nie spróbowała wleźć do malucha. Dorosłym pod tarasem tez walnęłam.

A te focie u góry to są u mnie w pokoju na stoliku od kompa robione Smile Taaaaki jestem zmeczony Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora
AniaP
Klasa "A3" - Kujon Agility
Klasa


Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 738
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 18:18, 05 Cze 2006    Temat postu:

DJ Guciek napisał:
A te focie u góry to są u mnie w pokoju na stoliku od kompa robione Smile Taaaaki jestem zmeczony Laughing

Łoooo matko jaki jestem słodki maluszek. Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Guciek
Administrator
Administrator


Dołączył: 09 Sty 2006
Posty: 5338
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Białobrzegi-Falęcice
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 18:26, 05 Cze 2006    Temat postu:

Dziękujemy Aniu Wink

A tu troche dzisiejszych fotek. Wybraliśmy się na nasz "agilitowy plac" pozwiedzać i sie socjalizować z przyrodą Smile

Tutaj zrobił sobie z Tośki poduchę Razz




Na "agilitowym placu" się wygłupiamy Razz



Lubimy tez agilitowe przeszkody (nie patrzcie na bałagan na podwórku - to tylko część za mieszkaniem Razz taka rupieciarnia Razz )

Na "kładce" Smile



I złazim z hustawki Wink



No i odpoczywamy w kennel'uSmile





A tak sie prezentuje podwórkowy "torek" Laughing hopka jest dla dorosłych Wink



Ostatnio zmieniony przez Guciek dnia Sob 12:20, 01 Lis 2008, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bellatriks
Klasa "A1" - zarażony pasją agility
Klasa


Dołączył: 19 Maj 2006
Posty: 285
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 18:34, 05 Cze 2006    Temat postu:



o Matko jakie cudo!!!!

Zakochałam się
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Monika
Moderator
Moderator


Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 1838
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pon 18:35, 05 Cze 2006    Temat postu:

śliczny piesek Very Happy fajnie, że od małego polubił kennela, później nie będziesz miała problemów na zawodach Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Guciek
Administrator
Administrator


Dołączył: 09 Sty 2006
Posty: 5338
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Białobrzegi-Falęcice
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 18:40, 05 Cze 2006    Temat postu:

No, a jak sie niektorzy na dgm czepiali, ze kennela kupilam Cool łojojoj jak ja moge tam psa zamykac i w ogole! Razz a gdziezby, drzwiczki są cały czas otwarte (przywiązane drucikiem, coby sie nie zamkneły przypadkowo).
W sumie to kennel sie kazdemu mojemu burkowi spodobal Smile
Wydaje mi sie, ze hustawka i kładka to będą jego ulubione przeszkody Laughing
A zawody - oj mamy chec na Pecice 2007 i byc moze FORT 22.10 ale bedziem jeszcze mlodziki i nie chcem sie przeciązać Confused bedziem mieli 6 miesiecy


Ostatnio zmieniony przez Guciek dnia Sob 19:30, 31 Mar 2007, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mała&Sparky
Pogromca Hopek :)
Pogromca Hopek :)


Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 3700
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 19:10, 05 Cze 2006    Temat postu:



jakie sliczne cudeńko :*
tylko się chce potulić Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
AniaP
Klasa "A3" - Kujon Agility
Klasa


Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 738
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 19:43, 05 Cze 2006    Temat postu:

DJ Guciek napisał:
Tutaj zrobił sobie z Tośki poduche Razz

O jeziuś, jak śpiem. Razz

No ja siem wcale nie dziwiem, że nie chciałaś siem z nim rozstać, on jeśt pienkny śłodziaś. Razz
(sorry za te wygłupy językowe Wink , ale nie mogłam się opanować Embarassed , nie mogę oglądać takich maluchów, bo wszystkie bym je chciała mieć Wink Laughing ).
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum NAJLEPSZE FORUM O AGILITY :P Strona Główna -> Mój pies Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 95, 96, 97  Następny
Strona 1 z 97

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin